Přístaviště U jezu Hodonín

Areál přístaviště, který se nachází v překrásné přírodě, vám nabízí možnost plavit se po řece Moravě na výletních lodích Konstancie (max. 60 os.), Korálka (cca 14 os.), TMC pontoon boat (cca 12 osob), zapůjčit si lodě s motorem (po krátkém zaškolení si řídíte sami), veslice, kánoe či paddleboard (pádlování ve stoje). Občerstvení je zajištěno v celoročně provozované stylové srubové restauraci, v letní sezónu se běžně grilují nebo udí dobroty. V provozu je také kemp, kde se můžete ubytovat v indiánském týpí, chatce nebo si postavit stan.

Dále můžete využít služeb informačního Centra vodní turistiky a zajištěno je i parkování.

Širokou nabídku a možnosti plavby naleznete na níže uvedených kontaktech.

Nenechte si ujít plavbu: Vyhlídkovou, Pirátskou, Pohádkovou, plavbu za Bobrem či Country parník.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Slevové balíčky

Vážení zákazníci, v letošním roce, jsme pro vás připravili BALÍČKY, které vám nabízí slevu pro skupinu nad 30 osob i pro individuální zájemce či rodiny. Je pro vás připravena sleva dle naších balíčků více info v podrobnostech

Podrobnosti

Pirátská plavba

Nabízíme Vám další možnost jak si zpestřit plavbu po řece Moravě. Plavba je vhodná pro děti, ale také pro jejich rodiče i školky a školy. Plavba začíná patřičným vyzbrojením a ustrojením posádky, která pak pod vedením největšího piráta vyplouvá na lodi Konstancie na svou plavbu. Důležitá je také mapa, podle které musíme najít poklad ukrytý na ostrově.

Podrobnosti

Půjčovna lodí

K dispozici jsou vám lodě s kapacitou od 4 po 12 osob. Po krátkem zaškolení s řídíte sami a nic vám tak nebrání k výletu po nejkrásnější části řeky Moravy. Nově zařazené plavidla TCM PONTOON BOAT s kapacitou 12 osob a HIT roku 2013 SUP Stand-Up-Paddleboard (prkno pro plavbu ve stoje).

Podrobnosti
 

Loď Konstancie

Nabízíme Vám příjemnou plavbu výletní lodí Konstancie na nejkrásnějším úseku řeky Moravy s neporušenou přírodou a jejími meandry. Výletní loď Konstancie má kapacitu 60 osob, je velmi vhodná pro výlety, školy, školky, zájezdy, firemní akce, narozeniny atd.

Podrobnosti

Volná dětská vstupenka

V měsících červenec a srpen (PRÁZDNINY) mají děti do 15-ti let vyhlídkovou plavbu ZDARMA v doprovodu jedné dospělé osoby

Podrobnosti
 

Kontakt

 

Napište nám

Andrea Řičicová - Přístaviště "U jezu

Přístaviště "U jezu
ul. Legionářů areál veslařského klubu
695 01 Hodonín

tel.: +420 603 281 591, +420 603 281 290

http://www.pristavisteujezu.cz
www.facebook.com
pristavisteujezu@seznam.cz


Video / Dron


hodonin
další videa
Petrov

Strážnice

Veselí n/M

Kunovice

Uherské Hradiště