Unikátní plavba byla vyprodána

Jedná se o naprosto UNIKÁTNÍ PLAVBU PO CELÉ DÉLCE BAŤOVA KANÁLU, kterou společnost Baťův kanál, o.p.s. pořádá u příležitosti 80. výročí zahájení rekreační plavby po Baťově kanále.

V ceně Kč 1 499,- za 1 palubní lístek je zajištěna plavba krytou lodí s WC na palubě, občerstvení, malý dárek pro každého účastníka a doprava autobusem zpět na místo vyplutí (Skalica příp. Otrokovice).

Sraz účastníků Unikátní plavby po celé délce Baťova kanálu bude dne 13. srpna 2019 v 7.45 hodin na přístavním molu v přístavu Skalica (SK) a dne 14. srpna 2019 na přístavním molu v přístavu v Otrokovicích rovněž v 7.45 hodin.

NOVĚ PŘIDANÁ PLAVBA 14. SRPNA 2019 – SKALICA – OTROKOVICE: Sraz účastníků této pro velký zájem přidané Unikátní plavby po celé délce Baťova kanálu bude dne 14. srpna 2019 v 7.45 hodin na přístavním molu v přístavu Skalica (SK)

Loď vyplouvá v 8.00 hodin, takže v případě, že do 7.55 hodin nebudete přítomni na výše uvedených místech, budeme nuceni vyplout bez Vás. Počítejte prosím s dostatečnou časovou rezervou, abyste byli na lodi včas!

Závazná objednávka palubních lístků na Unikátní plavbu po celé délce Baťova kanáluTermín

    13. srpna 2019

    14. srpna 2019

loď NOE »

loď MORAVA »
Na základě Vámi zaslané závazné objednávky palubních lístků na Unikátní plavbu po celé délce Baťova kanálu Vám obratem vystavíme fakturu na celou objednávku a zašleme Vám ji elektronicky na Vámi uvedenou mailovou adresu (kontrolujte prosím i složku SPAM – faktura Vám bude doručena z naší e-mailové adresy ic@batacanal.cz). Fakturu je nutno do 5 dní zaplatit na náš účet vedený u KB, a.s. číslo: 86-2480890207/0100. Variabilní symbol naleznete na faktuře.

V případě, že k úhradě faktury do 5 dní nedojde a celá částka nebude sedmý den od vystavení (počítáme s časovou prodlevou bezhotovostních převodů mezi jednotlivými bankami) připsána na výše uvedeném bankovním účtu, tak Vaše objednávka bude osmý den od vystavení faktury stornována a Vaše zarezervované palubní lístky budou předány k dalšímu prodeji.

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte, že společnost Baťův kanál, o.p.s., se sídlem Zámecká 2, 698 01 Veselí nad Moravou, IČO 26275341 může zpracovat vámi zadané osobní údaje v souvislosti s vystavením faktury a případnými dalším využitím pro případ potřeby kontaktovat Vás v souvislosti s Unikátní plavbou po celé délce Baťova kanálu. Vámi zadané údaje nebudou předány třetí osobě.

Zároveň odesláním formuláře také dáváte organizátorovi svolení k použití fotografií a videozáznamů pořízených v souvislosti s Unikátní plavbou po celé délce Baťova kanálu pro účely prezentace této akce v médiích, tisku a na sociálních sítích.

Zakoupené palubní lístky není možno vrátit organizátorovi ani požadovat jejich refundaci v případě nedostavení se k Unikátní plavbě po celé délce Baťova kanálu.