Petrov

Vítejte v půjčovně obytných kajutových lodí na turisticky atraktivní vodní cestě, na které můžete strávit prima dovolenou a poznávat krásy jižní Moravy. Jsme rodinná firma, naší zásadou je individuální přístup ke každému klientovi.

Pokud hledáte komfort hausbótu a vzhled lodě, můžete si vybrat z našich 4 kajutových lodí. Dokážeme pokrýt široké spektrum zákazníků od 2 až po 8 námořníků na palubě při týdenních, víkendových i minitýdenních výpůjčkách lodí.

U nás nespíte na patrových postelích v rámci úspory prostoru, ale nabízíme Vám plnohodnotná lůžka. Na všech lodích jsou kryté paluby před sluncem. Pro výlety do okolí si sebou můžete vzít i kola, lodě jsou vybaveny držáky kol.

Na všech našich lodích ADAM, MICHAL, LENDULKA a BETY jsou stojné výšky na zadní palubě i v kajutě, a to opravdu oceníte při delší plavbě. Po celou dobu Vaší dovolené Vám bude telefonicky k dispozici asistenční služba, která Vám pomůže vyřešit případný problém. Plavbu začnete ve vinařské obci Petrov u Strážnice, kde se nachází jeden z nejhezčích přístavů na Baťově kanále se zázemím restaurace, sociálního zařízení, sprchami a parkovištěm.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Kajutové lodě

Kajutové lodě

V naší půjčovně nabízíme komfortní kajutové lodě Michal, Lendulka, Adam a Bety. Pro poznávání Baťova kanálu při jednodenní výpůjčce pak doporučujeme loď Terezka.

Podrobnosti

Motorové čluny

Motorové čluny

Pro krátké vyjížďky po vodní cestě jsou určeny jednoduché motorové čluny.

Podrobnosti
 

Kontakt

 

Napište nám

 
  Odeslat

I. Slovácká plavební

Lenka Konečná
Sudoměřice 234
696 66 Sudoměřice nad Moravou


IČ:885 36 572
tel.: +420 721 750 217
www: www.kajutovalod.cz
e-mail: kajutovalod@seznam.cz