Přístavy


Napajedla  →  Spytihněv  →  Babice  →  Huštěnovice  →  Staré Město  →  Uherské Hradiště  →  Uherský Ostroh  →  Veselí I  →  Veselí II  →  Veselí III  →  Veselí IV  →  Vnorovy  →  Strážnice  →  Petrov  →  Sudoměřice I  →  Skalica  →  Hodonín
 


Napajedla

Naše společnost, ALPINE TRADE CZ s.r.o., provozuje v Napajedlech půjčovnu a prodejnu nafukovacích motorových i nemotorových člunů, kánoí, paddleboardů, stanů, vozítek Segway. K pronájmu jsou čluny s motory od 2,3-40HP.

více »

Spytihněv

Vítáme Vás v přístavišti Na Rejdě ve Spytihněvi, kde sídlí provozovatel půjčovny lodí, hausbótů a výletní lodi Morava a Kordulka - společnost Hamboot, s.r.o.

více »

Babice

Prožijte Vaši dovolenou na palubě komfortní motorové jachty s plavbou vodami Baťova kanálu a řeky Moravy.

více »

Huštěnovice

Naše lodě Pandora, Kasandra, Isabela a Marta půjčujeme na Baťově kanále u plavební komory Huštěnovice, kde máme vlastní přístaviště se zázemím. To je vybavené sprchou, ohrazeným parkovištěm, venkovním posezením s grilem, WIFI aj. Plavební turnus je buďto týden (6 dnů) od pondělí odpoledne do neděle, nebo víkend (3 dny) od čtvrtka odpoledne do neděle. Na lodích může pohodlně spát pět osob ve dvou oddělených kajutách, v případě potřeby je možné připravit ke spaní sedm míst. Lodě mají kuchyň, vybavenou nádobím, dřezem, ledničkou a dvou plotýnkovým vařičem. V ceně je i dostatečná zásoba PB. Dále je na lodi WC, sprcha s plynovým ohřevem vody. Na lodi je plynové topení, plné osvětlení interiéru, rozvod elektřiny 12 V, v přístavištích možnost připojení na 220 V. Během plavby můžete poslouchat rádio, nebo CD. Místo kormidelníka je pro nepřízeň počasí kryto skládací střechou, u kormidla je hloubkoměr a k dispozici dalekohled a další výbava zpříjemňující Vaši plavbu. Je možnost vybrat si loď vybavenou televizí.

více »

Staré Město

V přístavu Staré Město, nacházející se u soutoku Moravy s Baťovým kanálem, působí firma Lodě-hausbóty, provozující půjčovnu lodí, půjčovnu jízdních kol a pronajímající hausbóty. Díky své poloze uprostřed souměstí Uherské Hradiště - Staré Město, je přístav vhodným výchozím místem pro cyklistické vyjížďky; stezka kolem kanálu a řeky zase láká inline bruslaře a vyznavače nordic walkingu. Součástí přístavu je i letní restaurace s otevřeným posezením u vody s toaletami a sprchami pro návštěvníky. Restaurace je zaměřena na jídla z čerstvých ryb a grilované speciality. V blízkosti přístavu se nachází štěrkopískové jezero V rybnících, kde je možnost přírodního koupání.

více »

Uherské Hradiště

Přístaviště v Uherském Hradišti je jednou ze vstupních bran do tohoto krásného města, které je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic.

více »

Uherský Ostroh

Pro letošní sezónu pro Vás máme připraven pronájem celkem 3 hausbótů za bezkonkurenční ceny, které Vás pohodlně přepraví po celém Baťově kanále a řece Moravě.

více »

Veselí I

Naše půjčovna nabízí k pronájmu plně vybavené hausbóty pro plavbu na Baťově kanále a řece Moravě. V nabídce máme malý rodinný hausbót Brita pro 5 osob a velký komfortní hausbót Meggy s kapacitou až 12 osob. Díky výhodné pozici našeho kotviště máte možnost plout oběma směry našeho regionu. Rozhodnete-li se pro plavbu jižním směrem – po proudu, poplujete krásným úsekem Baťova kanálu z Veselí nad Moravou směrem na Vnorovy, Strážnici, Petrov a Skalici. Naopak severním směrem – proti proudu – se vydáte střídavě po řece Moravě a Baťově kanále na Uherský Ostroh, Staré Město, Uherské Hradiště, Spytihněv, Napajedla a Otrokovice. Na uvedených trasách jsou kotviště a přístaviště, ve kterých se lze občerstvit nebo využít dalších nabízených služeb. Příznivci cykloturistiky jistě ocení množství cyklostezek a turisticky zajímavých míst v okolí. A jste-li vyznavači Petrova cechu, jistě Vás zaujmou velmi atraktivní a bohatě zarybněné rybářské revíry.

více »

Veselí II

Naše půjčovna hausbótů se nachází na břehu řeky Moravy, poblíž Baťova kanálu, v těsném sousedství ranče Mississippi River. Nabízíme pronájem komfortně vybavených hausbótů pro 4 a 8 osob, se kterými můžete zažít krásné chvíle při plavbě po Baťově kanálu a řece Moravě, v naší malebné krajině jihovýchodní Moravy. K řízení našich plavidel není potřeba žádné oprávnění, stačí pouze praktické proškolení před zahájením plavby.

více »

Veselí III

Přijeďte do přístavu ve Veselí nad Moravou. V našem rekreačním centru si přijdou na své malí i velcí. V nabídce máme výletní lodě, hausbóty, motorové čluny i kánoe. Ubytovat se u nás můžete v novém moderním penzionu i ve stanu, karavanu či hausbótu. V sezoně je otevřená letní terasa s občerstvením a informačním centrem, pro nejmenší je k dispozici nové dětské hřiště. V areálu přístavu jsou pro Vás též nově otevřeny toalety se sprchou, moderně zařízený servis lodí, lodních motorů a kol. Těšíme se na Vaši návštěvu s heslem „Na vodě v pohodě!“.

více »

Veselí IV

Naše společnost je největší půjčovna hausbótů na Baťově kanálu. Půjčujeme hausbóty na týdenní i víkendové plavby. Cestou budete zdolávat plavební komory a můžete navštívit spoustu krásných míst, kulturních památek a přístavů s občerstvením.

více »

Vnorovy

Vnorovy - přístav plný pohody. Naše půjčovna funguje na Baťově kanále už od roku 1997. Najdete nás ve Vnorovech přímo na plavební komoře. Naše přístaviště leží na unikátním křížení kanálu s řekou Moravou. To nám umožňuje poskytnout nejpestřejší nabídku plavebních tras, a proto máme i nejširší nabídku k tomu vhodných plavidel (motorové lodě, hausbóty, kánoe, rafty…). Pořádáme tematicky laděné plavby pro děti i dospělé (pohádkové, pirátské, komorní, za historií…). U nás není nuda! Čeká na vás Pohádková stezka, občerstvení Pod Majákem, čtyřnozí kamarádi…

více »

Strážnice

Jeden z nejživějších přístavů Baťova kanálu. Díky své poloze je zde dost rušno, ať už jde o provoz na vodní cestě nebo na březích. Nachází se kousek od historického středu města a bezprostředně sousedí se strážnickým skanzenem a zámeckým parkem. V přístavu můžete potkat vodníka, dát si něco dobrého v plovoucí cukrárně Bonbon nebo využít některou ze služeb poskytovaných firmou Vodní doprava s.r.o.

více »

Petrov

V přístavu Petrov máte možnost zapůjčit si motorové čluny pro 4 - 12 osob a plavit se po Baťově kanále. Nabízíme pravidelné výletní plavby na lodi holandského typu okolo Petrova. V naši nabídce také naleznete plavby s programem pro firmy. V areálu přístavu se nachází putovní plovoucí kavárna, která bude sloužit také pro vzdělávací aktivity.

více »

Sudoměřice I

Půjčovna lodí a hausbótů pod Výklopníkem - Sudoměřice. · Půjčovna kajutových lodí a hausbótů · Půjčovna motorových lodí a člunů · Půjčovna kánoí · Více jak 200 m metrů přístavní hrany · Kotvící místa na ostrovech ve stínu stromů · Grilované speciality a točený Kozel 11° médium · Degustace vín, destilátů, macerátů a likérů · Venkovní i vnitřní vytápěné posezení · Pronájem areálu · Rodinné oslavy, firemní akce · Školní výlety · Technická památka výklopník · Trvalá expozice · Vyhlídková věž

více »

Skalica

sluzby/skalica.jpg V prístave Skalica máte možnosť zapožičať si motorové člny pre 4-10 osôb a pohodlné kajutové lode pre 2-4 osoby a plaviť sa po Baťovom kanáli. Ponúkame tiež plavby výletnou loďou z prístavu v Skalici do prístavu v Sudoměřiciach k technickej pamiatke Výklopník. Zážitkové plavby s programom ponúkame pre školy a seniorov a pre firmy zabezpečíme teambuildingové aktivity v areáli prístavu. Občerstvenie v prístave ponúka bistro Kotva.

více »

Hodonín

Areál přístaviště, který se nachází v překrásné přírodě, vám nabízí možnost plavit se po řece Moravě na výletních lodích Konstancie (max. 60 os.), Korálka (cca 14 os.), TMC pontoon boat (cca 12 osob), zapůjčit si lodě s motorem (po krátkém zaškolení si řídíte sami), veslice, kánoe či paddleboard (pádlování ve stoje). Občerstvení je zajištěno v celoročně provozované stylové srubové restauraci, v letní sezónu se běžně grilují nebo udí dobroty. V provozu je také kemp, kde se můžete ubytovat v indiánském týpí, chatce nebo si postavit stan.

více »