Přístaviště U jezu Hodonín

Areál přístaviště, který se nachází v překrásné přírodě, vám nabízí možnost plavit se po řece Moravě na výletních lodích Konstancie (max. 60 os.), Korálka (cca 14 os.), TMC pontoon boat (cca 12 osob), zapůjčit si lodě s motorem (po krátkém zaškolení si řídíte sami), veslice, kánoe či paddleboard (pádlování ve stoje). Občerstvení je zajištěno v celoročně provozované stylové srubové restauraci, v letní sezónu se běžně grilují nebo udí dobroty. V provozu je také kemp, kde se můžete ubytovat v indiánském týpí, chatce nebo si postavit stan.

Dále můžete využít služeb informačního Centra vodní turistiky a zajištěno je i parkování.

Širokou nabídku a možnosti plavby naleznete na níže uvedených kontaktech.

Nenechte si ujít plavbu: Vyhlídkovou, Pirátskou, Pohádkovou, plavbu za Bobrem či Country parník.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Slevové balíčky

balíčky

Vážení zákazníci, v letošním roce, jsme pro vás připravili BALÍČKY, které vám nabízí slevu pro skupinu nad 30 osob i pro individuální zájemce či rodiny. Je pro vás připravena sleva dle naších balíčků více info v podrobnostech

Podrobnosti

Pirátská plavba

Pirátská

Nabízíme Vám další možnost jak si zpestřit plavbu po řece Moravě. Plavba je vhodná pro děti, ale také pro jejich rodiče i školky a školy. Plavba začíná patřičným vyzbrojením a ustrojením posádky, která pak pod vedením největšího piráta vyplouvá na lodi Konstancie na svou plavbu. Důležitá je také mapa, podle které musíme najít poklad ukrytý na ostrově.

Podrobnosti

Půjčovna lodí

Půjčovna

K dispozici jsou vám lodě s kapacitou od 4 po 12 osob. Po krátkem zaškolení s řídíte sami a nic vám tak nebrání k výletu po nejkrásnější části řeky Moravy. Nově zařazené plavidla TCM PONTOON BOAT s kapacitou 12 osob a HIT roku 2013 SUP Stand-Up-Paddleboard (prkno pro plavbu ve stoje).

Podrobnosti
 

Loď Konstancie

Konstancie

Nabízíme Vám příjemnou plavbu výletní lodí Konstancie na nejkrásnějším úseku řeky Moravy s neporušenou přírodou a jejími meandry. Výletní loď Konstancie má kapacitu 60 osob, je velmi vhodná pro výlety, školy, školky, zájezdy, firemní akce, narozeniny atd.

Podrobnosti

Volná dětská vstupenka

vstupenka

V měsících červenec a srpen (PRÁZDNINY) mají děti do 15-ti let vyhlídkovou plavbu ZDARMA v doprovodu jedné dospělé osoby

Podrobnosti
 

Kontakt

 

Napište nám

Odeslat

Andrea Řičicová - Přístaviště "U jezu

Přístaviště "U jezu
ul. Legionářů areál veslařského klubu
695 01 Hodonín

tel.: +420 603 281 591, +420 603 281 290

http://www.pristavisteujezu.cz
www.facebook.com
pristavisteujezu@seznam.cz


Video / Dron


hodonin
další videa
Petrov

Strážnice

Veselí n/M

Kunovice

Uherské Hradiště