Přístavy


Huštěnovice | Napajedla | Petrov - přístav |  | Přístav Strážnice | Přístaviště Babice | Přístaviště U jezu Hodonín | Půjčovna hausbótů Eva | Spytihněv | Staré Město | Sudoměřice | Uherské Hradiště | Uherský Ostroh | Veselí nad Moravou | Veselí nad Moravou - Pod Lipami | Půjčovna hausbótů Hausbóty-Morava.cz - Veselí nad Moravou |  | Výklopník - Sudoměřice
 


Huštěnovice

Huštěnovice

Naše lodě Pandora, Kasandra, Isabela a Marta půjčujeme na Baťově kanále u plavební komory Huštěnovice, kde máme vlastní přístaviště se zázemím. To je vybavené sprchou, ohrazeným parkovištěm, venkovním posezením s grilem, WIFI aj. Plavební turnus je buďto týden (6 dnů) od pondělí odpoledne do neděle, nebo víkend (3 dny) od čtvrtka odpoledne do neděle. Na lodích může pohodlně spát pět osob ve dvou oddělených kajutách, v případě potřeby je možné připravit ke spaní sedm míst. Lodě mají kuchyň, vybavenou nádobím, dřezem, ledničkou a dvou plotýnkovým vařičem. V ceně je i dostatečná zásoba PB. Dále je na lodi WC, sprcha s plynovým ohřevem vody. Na lodi je plynové topení, plné osvětlení interiéru, rozvod elektřiny 12 V, v přístavištích možnost připojení na 220 V. Během plavby můžete poslouchat rádio, nebo CD. Místo kormidelníka je pro nepřízeň počasí kryto skládací střechou, u kormidla je hloubkoměr a k dispozici dalekohled a další výbava zpříjemňující Vaši plavbu. Je možnost vybrat si loď vybavenou televizí.

více »

Napajedla

Napajedla

Naše společnost, ALPINE TRADE CZ s.r.o., provozuje v Napajedlech půjčovnu a prodejnu nafukovacích motorových i nemotorových člunů, kánoí, paddleboardů, stanů, vozítek Segway. K pronájmu jsou čluny s motory od 2,3-40HP.

více »

Petrov - přístav

Petrov - přístav

V přístavu Petrov máte možnost zapůjčit si motorové čluny pro 4 - 12 osob a plavit se po Baťově kanále. Nabízíme pravidelné výletní plavby na lodi holandského typu okolo Petrova. V naši nabídce také naleznete plavby s programem pro firmy. V areálu přístavu se nachází putovní plovoucí kavárna, která bude sloužit také pro vzdělávací aktivity.

více »

Přístav Strážnice

Přístav Strážnice

Jeden z nejživějších přístavů Baťova kanálu. Díky své poloze je zde dost rušno, ať už jde o provoz na vodní cestě nebo na březích. Nachází se kousek od historického středu města a bezprostředně sousedí se strážnickým skanzenem a zámeckým parkem. V přístavu můžete potkat vodníka, dát si něco dobrého v plovoucí cukrárně Bonbon nebo využít některou ze služeb poskytovaných firmou Vodní doprava s.r.o.

více »

Přístaviště Babice

Přístaviště Babice

Prožijte Vaši dovolenou na palubě komfortní motorové jachty s plavbou vodami Baťova kanálu a řeky Moravy.

více »

Přístaviště U jezu Hodonín

Přístaviště U jezu Hodonín

Areál přístaviště, který se nachází v překrásné přírodě, vám nabízí možnost plavit se po řece Moravě na výletních lodích Konstancie (max. 60 os.), Korálka (cca 14 os.), TMC pontoon boat (cca 12 osob), zapůjčit si lodě s motorem (po krátkém zaškolení si řídíte sami), veslice, kánoe či paddleboard (pádlování ve stoje). Občerstvení je zajištěno v celoročně provozované stylové srubové restauraci, v letní sezónu se běžně grilují nebo udí dobroty. V provozu je také kemp, kde se můžete ubytovat v indiánském týpí, chatce nebo si postavit stan.

více »

Půjčovna hausbótů Eva

Půjčovna hausbótů Eva

Naše půjčovna nabízí k pronájmu plně vybavené hausbóty pro plavbu na Baťově kanále a řece Moravě. V nabídce máme malý rodinný hausbót Brita pro 5 osob a velký komfortní hausbót Meggy s kapacitou až 12 osob. Díky výhodné pozici našeho kotviště máte možnost plout oběma směry našeho regionu. Rozhodnete-li se pro plavbu jižním směrem – po proudu, poplujete krásným úsekem Baťova kanálu z Veselí nad Moravou směrem na Vnorovy, Strážnici, Petrov a Skalici. Naopak severním směrem – proti proudu – se vydáte střídavě po řece Moravě a Baťově kanále na Uherský Ostroh, Staré Město, Uherské Hradiště, Spytihněv, Napajedla a Otrokovice. Na uvedených trasách jsou kotviště a přístaviště, ve kterých se lze občerstvit nebo využít dalších nabízených služeb. Příznivci cykloturistiky jistě ocení množství cyklostezek a turisticky zajímavých míst v okolí. A jste-li vyznavači Petrova cechu, jistě Vás zaujmou velmi atraktivní a bohatě zarybněné rybářské revíry.

více »

Spytihněv

Spytihněv

Vítáme Vás v přístavišti Na Rejdě ve Spytihněvi, kde sídlí provozovatel půjčovny lodí, hausbótů a výletní lodi Morava a Kordulka - společnost Hamboot, s.r.o.

více »

Staré Město

Staré Město

V přístavu Staré Město, nacházející se u soutoku Moravy s Baťovým kanálem, působí firma Lodě-hausbóty, provozující půjčovnu lodí, půjčovnu jízdních kol a pronajímající hausbóty. Díky své poloze uprostřed souměstí Uherské Hradiště - Staré Město, je přístav vhodným výchozím místem pro cyklistické vyjížďky; stezka kolem kanálu a řeky zase láká inline bruslaře a vyznavače nordic walkingu. Součástí přístavu je i letní restaurace s otevřeným posezením u vody s toaletami a sprchami pro návštěvníky. Restaurace je zaměřena na jídla z čerstvých ryb a grilované speciality. V blízkosti přístavu se nachází štěrkopískové jezero V rybnících, kde je možnost přírodního koupání.

více »

Sudoměřice

Sudoměřice

Na našich lodích můžete strávit příjemné chvíle jak na řece Vltavě, tak i na Baťově kanále. Díky více než desetiletým zkušenostem Vám můžeme nabídnout služby a rady, které Vám pomohou si pobyt co nejvíce užít. Jednou z našich priorit je to, aby byly všechny služby pro vás zákazníky výhodné. Pokud bychom věděli, že tomu může být nebo je jinak, doporučíme zajistit jednotlivé služby přes internet nebo odkážeme na konkurenci atd. K dispozici u nás máte informace potřebné k výběru plavební oblasti, vhodné obytné lodě nebo hausbótu, a také možnost využití navazujících služeb. Naše práce nás těší, i proto Vám rádi pomůžeme prožít příjemný relax na vodě...

více »

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Přístaviště v Uherském Hradišti je jednou ze vstupních bran do tohoto krásného města, které je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic.

více »

Uherský Ostroh

Uherský Ostroh

Pro letošní sezónu pro Vás máme připraven pronájem hausbótu Vilma za bezkonkurenční ceny, který Vás pohodlně přepraví po celém Baťově kanále a řece Moravě.

více »

Veselí nad Moravou

Veselí nad Moravou

Přijeďte do přístavu ve Veselí nad Moravou. V našem rekreačním centru si přijdou na své malí i velcí. V nabídce máme výletní lodě, hausbóty, motorové čluny i kánoe. Ubytovat se u nás můžete v novém moderním penzionu i ve stanu, karavanu či hausbótu. V sezoně je otevřená letní terasa s občerstvením a informačním centrem, pro nejmenší je k dispozici nové dětské hřiště. V areálu přístavu jsou pro Vás též nově otevřeny toalety se sprchou, moderně zařízený servis lodí, lodních motorů a kol. Těšíme se na Vaši návštěvu s heslem „Na vodě v pohodě!“.

více »

Veselí nad Moravou - Pod Lipami

Veselí nad Moravou - Pod Lipami

Naše společnost je největší půjčovna hausbótů na Baťově kanálu. Půjčujeme hausbóty na týdenní i víkendové plavby. Cestou budete zdolávat plavební komory a můžete navštívit spoustu krásných míst, kulturních památek a přístavů s občerstvením.

více »

Půjčovna hausbótů Hausbóty-Morava.cz - Veselí nad Moravou

Půjčovna hausbótů Hausbóty-Morava.cz - Veselí nad Moravou

Naše půjčovna hausbótů se nachází na břehu řeky Moravy, poblíž Baťova kanálu, v těsném sousedství ranče Mississippi River. Nabízíme pronájem komfortně vybavených hausbótů pro 4 a 8 osob, se kterými můžete zažít krásné chvíle při plavbě po Baťově kanálu a řece Moravě, v naší malebné krajině jihovýchodní Moravy. K řízení našich plavidel není potřeba žádné oprávnění, stačí pouze praktické proškolení před zahájením plavby.

více »

Výklopník - Sudoměřice

Výklopník - Sudoměřice

Půjčovna lodí a hausbótů pod Výklopníkem - Sudoměřice. · Půjčovna kajutových lodí a hausbótů · Půjčovna motorových lodí a člunů · Půjčovna kánoí · Více jak 200 m metrů přístavní hrany · Kotvící místa na ostrovech ve stínu stromů · Grilované speciality a točený Kozel 11° médium · Degustace vín, destilátů, macerátů a likérů · Venkovní i vnitřní vytápěné posezení · Pronájem areálu · Rodinné oslavy, firemní akce · Školní výlety · Technická památka výklopník · Trvalá expozice · Vyhlídková věž

více »