Petrov - přístav

V přístavu Petrov máte možnost zapůjčit si motorové čluny pro 4 - 12 osob a plavit se po Baťově kanále. Nabízíme pravidelné výletní plavby na lodi holandského typu okolo Petrova. V naši nabídce také naleznete plavby s programem pro firmy. V areálu přístavu se nachází putovní plovoucí kavárna, která bude sloužit také pro vzdělávací aktivity.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Kajutové lodě

Kajutové lodě

jsou vhodné na komfortní vícedenní plavby. Lodě jsou kompletně vybavené pro vaše pohodlí. K dispozici je prostor na spaní, krytý prostor pro kormidelníka, úložné prostory, chemické wc a lednička. Kajutové lodě jsou vhodné i rodiny s dětmi. Na řízení kajutových lodí nepotřebujete průkazy ani zkoušky.

Podrobnosti

Motorové čluny

Notorové čluny

Motorové čluny půjčujeme na jednodenní vyjížďky po Baťově kanálu. Nepotřebujete žádné průkazy ani zkoušky. Vše vás naučíme u nás v Petrově. Motorové čluny nabízíme s kapacitou od 4 do 12 osob.

Podrobnosti

Plovoucí kavárna

Plovoucí kavárna

Petrov je domovským přístavem putovní plovoucí kavárny, která bude sloužit zejména pro vzdělávací aktivity. Plovoucí kavárna, respektive venkovní učebna na vodě, je plně vybavena audio- vizuální technikou (projektor, plátno, flip chart, ozvučení), samoobslužným barem s automatickým kávovarem ...

Podrobnosti
 

Pravidelné plavby

Pravidelná plavba

Loď holandského typu vyplouvá z přístavu Petrov a během cca 35-ti minut proplouvá nejmalebnějším a nejromantičtějším úsekem Baťova kanálu mezi Petrovem a Strážnicí a ke zdymadlu v Petrově. Plavba je doplněna výkladem o historii holandského historického plavidla, současnosti Baťova kanálu a také o unikátní fauně a floře jižní Moravy.

Podrobnosti

Půjčovna kol a ...

Půjčovna kol

Půjčovna kol a koloběžek: Půjčte si u nás v Petrově originální kola z Nizozemí. K dispozici jsou klasická kola z Nizozemí, nebo originální nákladní kola a také koloběžky.

Podrobnosti

Kontakt

 

Napište nám

Odeslat

Přístav Petrov

tel.: + 420 774 408 943
facebook: www.facebook.com/batuvkanalpetrov
www: www.batuvkanalpetrov.cz
e-mail: info@batuvkanalpetrov.cz


Video / Dron


Petrov
další videa
Strážnice

Hodonín

Veselí n/M

Kunovice

Uherské Hradiště