Půjčovna lodí Staré Město

V přístavu Staré Město, nacházející se u soutoku Moravy s Baťovým kanálem, působí firma Lodě-hausbóty, provozující půjčovnu lodí, půjčovnu jízdních kol a pronajímající hausbóty. Díky své poloze uprostřed souměstí Uherské Hradiště - Staré Město, je přístav vhodným výchozím místem pro cyklistické vyjížďky; stezka kolem kanálu a řeky zase láká inline bruslaře a vyznavače nordic walkingu. Součástí přístavu je i letní restaurace s otevřeným posezením u vody s toaletami a sprchami pro návštěvníky. Restaurace je zaměřena na jídla z čerstvých ryb a grilované speciality. V blízkosti přístavu se nachází štěrkopískové jezero V rybnících, kde je možnost přírodního koupání.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Pronájmy hausbótů

Pronájmy

Pro ty, kteří chtějí prožít několikadenní vandr plavbou, máme jak malé jednoduché hausbóty katamaránového typu pro 4 osoby vhodné pro začátečníky, tak pro větší skupiny i 12ti místný hausbót. Po zaškolení si řídíte plavidla sami. Možnost jízdních kol a domácích zvířat na palubu.

Podrobnosti

Půjčovna lodí

Půjčovna

Pro milovníky krátkodobých plaveb do blízkého okolí máme v půjčovně lodě pro 5, 6 a 12 osob. Lze si je po proškolení půjčit jak na hodinu, tak i na celý den. Na větší lodě lze dodat občerstvení.

Podrobnosti

Plavba za polibkem

za_polibkem

Romantická vyjížďka na lodi Carolina do oblíbené letní restaurace Zašívárna U Osla (www.uosla.cz). Tam bude pro Vás a Vaši drahou polovičku nachystán piknik pod třešní. Jako bonus Vám bude zapůjčen historický výtisk Máchova Máje a zbytek už je na Vás.

Podrobnosti
 

Kontakt

 

Napište nám

Odeslat

Půjčovna lodí Staré Město

Zerzavice 2173
686 03 Staré Město

tel.: +420 724 750 753

www.pujcovnalodi.net
info@bataknaclunu.cz
www.facebook.com