Půjčovna lodí Staré Město

hamboot

V přístavu Staré Město, nacházející se na kanálovém úseku nad plavební komorou Staré Město nedaleko soutoku Moravy s Baťovým kanálem, působí firma Hamboot provozující půjčovnu lodí.

Laminátové pramice Carolina s přívěsným motorem si lze zapůjčit na hodinu, dvě, půlden i celý den, hausbóty pak na víkend až týden. K dispozici je i párty loď Panonnia pro 12 osob, jež je vhodná pro rodinné oslavy, rozlučky se svobodou či nejrůznější oslavy. Půjčovna nabízí i zajímavé balíčky spojující plavbu s občerstvením v nedaleké letní restauraci Zašívárna U Osla.

V půjčovně je k dispozici WC, parkování pro návštěvníky zdarma a občerstvení ve vedlejší přístavní restauraci.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Pronájmy hausbótů

Pronájmy

Pro ty, kteří chtějí prožít několikadenní vandr plavbou, máme jak malé jednoduché hausbóty katamaránového typu pro 4 osoby vhodné pro začátečníky, tak pro větší skupiny i 12ti místný hausbót. Po zaškolení si řídíte plavidla sami. Možnost jízdních kol a domácích zvířat na palubu.

Podrobnosti

Půjčovna lodí

Půjčovna

Pro milovníky krátkodobých plaveb do blízkého okolí máme v půjčovně lodě pro 5, 6 a 12 osob. Lze si je po proškolení půjčit jak na hodinu, tak i na celý den. Na větší lodě lze dodat občerstvení.

Podrobnosti

Plavba za polibkem

za_polibkem

Romantická vyjížďka na lodi Carolina do oblíbené letní restaurace Zašívárna U Osla (www.uosla.cz). Tam bude pro Vás a Vaši drahou polovičku nachystán piknik pod třešní. Jako bonus Vám bude zapůjčen historický výtisk Máchova Máje a zbytek už je na Vás.

Podrobnosti
 

Kontakt

 

Napište nám

Odeslat

Půjčovna lodí Staré Město

Zerzavice 2173
686 03 Staré Město

tel.: +420 724 750 753

www.pujcovnalodi.cz
hampala@pujcovnalodi.cz
www.facebook.com/hamboot