Veselí nad Moravou

logo

Přijeďte do přístavu ve Veselí nad Moravou. V našem rekreačním centru si přijdou na své malí i velcí. V nabídce máme výletní lodě, hausbóty, motorové čluny i kánoe. Ubytovat se u nás můžete v novém moderním penzionu i ve stanu, karavanu či hausbótu. V sezoně je otevřená letní terasa s občerstvením a informačním centrem, pro nejmenší je k dispozici nové dětské hřiště. V areálu přístavu jsou pro Vás též nově otevřeny toalety se sprchou, moderně zařízený servis lodí, lodních motorů a kol. Těšíme se na Vaši návštěvu s heslem „Na vodě v pohodě!“.

Napište nám

Aktuality / Novinky

Výběr služeb

Obytná loď Voyager

Voyager

Loď disponuje dvěma oddělenýma kajutama, pohodlnou kormidelnou a horní opalovací palubou. Je výborně ovladatelná. Pro plavbu max 8 osob. Loď je ideální pro rodinu 2 dospělí a děti. Na týdenní komfortní bydlení doporučujeme max. 4 dospělí.

Podrobnosti

Výletní loď Danaj

Danaj

Motorová výletní loď Danaj je k dispozici pro 105 cestujících. Vyplouvá z přístavu ve Veselí nad Moravou. Nabídnout Vám můžeme pravidelné plavby do Strážnice nebo skupinové plavby s programem a v termínech dle vašeho přání. Loď si můžete objednat na oslavy, svatby, výlety a firemní akce můžeme vám zajistit občerstvení a další ...

Podrobnosti Lodní lístky on-line

Hausbóty

Hausbóty

Naše půjčovna nabízí obytné lodě všech velikostí pro 4 až 12 osob. Lodě jsou dobře ovladatelné, kompletně vybavené, vždy čisté a v bezvadném stavu. Vaše auta mohou parkovat pod kontrolou v našem areálu zdarma. Po důkladném proškolení můžete sami vyplout na vícedenní pobyt vstříc novým zážitkům. Na větší lodě si můžete vzít ...

 

Motorové čluny

čluny

Motorové čluny Carolina s velmi jednoduchým ovládáním jsou určeny ke krátkodobým výletům po okolí. K dispozici je 9 lodí pro 5, 8 a 12 osob. Po krátkém školení a seznámení s doporučenou trasou plavby může vaše dobrodružství začít.

Podrobnosti

Penzion Baťův kanál

Penzion

Penzion se nachází přímo v areálu přístavu. Byl postaven v roce 2011 a nabízí hostům prostorné apartmány pro 4 osoby s kompletně vybavenou kuchyňkou. Součástí apartmánů je venkovní krytá terasa s posezením s možností grilování. Parkování aut je zdarma přímo u vašeho apartmánu.

Podrobnosti
 

Kontakt

 

Napište nám

Odeslat

Lukáš Habarta – Baťův kanál přístav s.r.o.

Baťův kanál přístav s.r.o.
Zámecká 2
698 01  Veselí nad Moravou

www.batakanal.cz
www.penzion-batuvkanal.cz
www.facebook.com
lukas.habarta@batakanal.cz

tel.: +420 518 322 400
mobil: +420 603 579 456
fax. +420 518 340 916
ICQ: 107812645
Skype: lukas.work


Video / Dron


Veselí n/M
další videa
Kunovice

Strážnice

Petrov

Uherské Hradiště

Hodonín