Unikátní plavba

Jedná se o naprosto UNIKÁTNÍ PLAVBU PO CELÉ DÉLCE BAŤOVA KANÁLU, kterou společnost Baťův kanál, o.p.s. pořádá u příležitosti 80. výročí zahájení rekreační plavby po Baťově kanále.

V ceně Kč 1 499,- za 1 palubní lístek je zajištěna plavba krytou lodí s WC na palubě, občerstvení, malý dárek pro každého účastníka a doprava autobusem zpět na místo vyplutí (Skalica příp. Otrokovice).

Sraz účastníků Unikátní plavby po celé délce Baťova kanálu bude dne 13. srpna 2019 v 7.45 hodin na přístavním molu v přístavu Skalica (SK) a dne 14. srpna 2019 na přístavním molu v přístavu v Otrokovicích rovněž v 7.45 hodin.

Loď vyplouvá v 8.00 hodin, takže v případě, že do 7.55 hodin nebudete přítomni na výše uvedených místech, budeme nuceni vyplout bez Vás. Počítejte prosím s dostatečnou časovou rezervou, abyste byli na lodi včas!

Závazná objednávka palubních lístků na Unikátní plavbu po celé délce Baťova kanálu


ObjednatNa základě Vámi zaslané závazné objednávky palubních lístků na Unikátní plavbu po celé délce Baťova kanálu Vám obratem vystavíme fakturu na celou objednávku a zašleme Vám ji elektronicky na Vámi uvedenou mailovou adresu (kontrolujte prosím i složku SPAM – faktura Vám bude doručena z naší e-mailové adresy ic@batacanal.cz). Fakturu je nutno do 5 dní zaplatit na náš účet vedený u KB, a.s. číslo: 86-2480890207/0100. Variabilní symbol naleznete na faktuře.

V případě, že k úhradě faktury do 5 dní nedojde a celá částka nebude sedmý den od vystavení (počítáme s časovou prodlevou bezhotovostních převodů mezi jednotlivými bankami) připsána na výše uvedeném bankovním účtu, tak Vaše objednávka bude osmý den od vystavení faktury stornována a Vaše zarezervované palubní lístky budou předány k dalšímu prodeji.

Vyplněním a odesláním formuláře souhlasíte, že společnost Baťův kanál, o.p.s., se sídlem Zámecká 2, 698 01 Veselí nad Moravou, IČO 26275341 může zpracovat vámi zadané osobní údaje v souvislosti s vystavením faktury a případnými dalším využitím pro případ potřeby kontaktovat Vás v souvislosti s Unikátní plavbou po celé délce Baťova kanálu. Vámi zadané údaje nebudou předány třetí osobě.

Zároveň odesláním formuláře také dáváte organizátorovi svolení k použití fotografií a videozáznamů pořízených v souvislosti s Unikátní plavbou po celé délce Baťova kanálu pro účely prezentace této akce v médiích, tisku a na sociálních sítích.

Zakoupené palubní lístky není možno vrátit organizátorovi ani požadovat jejich refundaci v případě nedostavení se k Unikátní plavbě po celé délce Baťova kanálu.